Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Ara

Sepetim

0 ürün - 0,00 TL Sepeti Göster
Alışveriş sepetiniz boş!

Gizlilik Sözleşmesi

www.tepemedikal.com internet sitesine girmeniz ve/veya kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

1. www.tepemedikal.com internet sitesine girmeniz/kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan/dolaylı maddi yada manevi her türlü zarardan Tepe Medikal sorumlu tutulamaz.

2. Tepe Medikal önceden bilgi vermeksizin her zaman bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

3. Bu sitede yer alan, tüm materyal ve dökümanlar Tepe Medikal mülkiyetinde olup, bu döküman ve materyallere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmaktadır. Bu sebeple materyaller ve dökümanlar önceden izin alınmadan kullanılamaz.

4. Bu sitede adı geçen şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

5. Bu internet sitesindeki malzemeler ve/veya dökümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

6. Bu site üzerinde kayıt ettiğiniz bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz. Tepe Medikal, bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek ve bilgilerin güvenliğini sağlamak için için mümkün olan tüm önlemleri alır.

7. Web sitesi üzerinde sizden istenen bilgiler; sitenin hizmetlerinden faydalanabilmeniz, siparişlerinizin yerine getirilebilmesi, sizinle gerektiğinde iletişim kurabilmemiz, doğru ürünlerin uygun promosyonlar düzenlenmesi vs. gibi, sitenin sorunsuz şekilde çalışabilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

8. Tepe Medikal kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen durumlarda 3. şahısların kullanımına açar.

(a) Yasal mercilerden yazılı olarak talep olması halinde,

(b) Tepe Medikal hizmet verdiği bu internet sitesinin mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla,

9. Bu internet sitesine ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanıcılarca kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

10. Tepe Medikal müşterilerine daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için müşterilerinin özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda kişisel bilgileri kullanabilir.

11. Bu internet sitesinin sayfalarında diğer internet sitelerine bağlantılar bulunabilmekte olup, Tepe Medikal bu bağlantılı internet siteleri ve bu sitelerdeki içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Gizlilik Sözleşmesi bağlantı yapılan sitelerde geçerli değildir.

12. Tepe Medikal bu internet sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, bu internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

13. Tepe Medikal, bu Gizlilik Sözleşmesi’nin şart ve koşullarını önceden haber vermeden değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Siteyi kullanmanız durumunda Gizlilik sözleşmesinden yapılacak bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.